Getbol Podjuchy - strona nieoficjalna

• WITAMY NA STRONIE KLUBU GETBOL PODJUCHY

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności (informacje)

Mecze 14 kolejki przekładamy na ostatni weekend sierpnia !

26.06(niedziela) organizujemy turniej na orliku, start godz 12.30, zapisy drużyn u animatorów.

Zarząd ligi przypomina o stosowaniu się do regulaminu. Sędziowie mają prawo przyznać podczas meczu walkower dla drużyny, która nie stosuje się do zapisu 8 pkt regulaminu !

Dziś odbyło się spotkanie kapitanów na orliku o godz 19.00 w sprawie nowego sezonu amatorskiej ligi piłki nożnej 2016. Zostały ustalone zasady funkcjonowania ligi. Mecze będą odbywały się zgodnie z zapisami regulaminu ligi i orlika. Wszystkim serdecznie dziękujemy za przybycie. Życzymy udanego sezonu, zdrowej rywalizacji i dobrej zabawy :)

Ustalone zostało jeszcze na koniec, że do listy zgłoszeniowej możemy wpisać maksymalnie 20 zawodników !

Do zawodników wszystkich drużyn ligi, proszę o kulturalne zachowanie podczas gry na boisku. Sędziowie będą uczuleni na niesportowe zachowania i niecenzuralne słówka. Przypominamy, że za w/w sytuacje boiskowe będą kary minutowe. Proszę również zadbać o zachowanie swoich kibiców, jak również o swoje zachowanie po meczach. Życzę wszystkim sportowej rywalizacji w miłej i kulturalnej atmosferze :)

Drużyny które potwierdziły udział w lidze:

Szczecin Team, Alteco, Fc Podjuchy, Fc Kambud, Oldboje, Soccer Team, The Hills, Jamaica Blues, Wczorajsi, Psajdaki, Albatrosy, Dream Team, No i Fajnie

Rozpoczęcie Nowego sezonu Amatorskiej ligi piłki nożnej 2016 przewidziany jest na 13 marzec (niedziela). Proszę kompletować składy i dostarczać listy zgłoszeniowe. Jeśli ktoś chce listę zgłoszeniową, to proszę zgłosić się do animatorów na orliku. Wstępnie terminarz będzie przygotowany po ustaleniu ilości zgłoszonych drużyn i będzie gotowy najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem ligi smiley

W rundzie wiosennej od 13.03.2016 do 26 czerwca 2016r. zostanie rozegranych 14 kolejek. W rundzie jesiennej od 4.09. 2015r. do 06.11.2015r. zostanie rozegranych 10 kolejek. W całym sezonie 24 kolejek, czyli każdy zespół zagra z każdym po 2 mecze. Harmonogram meczy jesiennych rozpisany zostaanie w zakładce "Terminarz i wyniki" 09.03.2016

Można dopisywać do listy zgłoszeniowej zawodników jeśli są wolne miejsca. W przypadku kontuzji, wyjazdu lub rezygnacji jakiegoś zawodnika można wpisać na jego miejsce kogoś innego.

Kolory koszulek:

Szczecin Team - niebieskie, Oldboje - białe, Soccer Team - czerwone, Alteco - zielone, The Hills - granatowe, Albatrosy - czarne, Wczorajsi - czarne, No i Fajnie - białe, Jamaica Blues -żółto- czarne, Fc Podjuchy - pomarańczowe, Fc Kambud - niebieskie, Dream Team - żółte, Psajdaki ?

Regulamin - wszyscy uczestnicy ligi zapoznają się z regulaminem i będą się do Niego stosować

Sędziowanie - od Nowego sezonu na każdy mecz będzie przydzielony sędzia. Pięć osób z Naszej ligi zgłosiło chęć sędziowania. Jak ktoś ma czas i czuje się na siłach sędziować to zapraszamy :)

Terminarz - ustalono, że mecze będą rozgrywane w każdą Niedzielę w godzinach 12.00, 13.15, 14.30, 15.45, 17.00, 18.15.

Zapisy do ligi na Nowy sezon 2016 - kapitanowie drużyn dostaną przed sezonem listy zgłoszeniowe na których wpiszą 16 zawodników na cały sezon. W lidze będą mogli brać udział tylko zgłoszeni zawodnicy na liście. Każdy zawodnik podpisze się własnoręcznie na liście.

W sezonie 2016 gramy tylko w obuwiu dostosowanym do sztucznych nawierzchni piłkarskich tj. turfy, halówki.

Bardzo proszę wszystkich zawodników, kibiców aby podczas odbywania się meczy ligi i podczas przebywania na obiektach sportowych zachowywać się kulturalnie.

pon.